KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3568214
nr 356 8214
1800-tal, signerad, Hollänsk skördescen, 25 x 38
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 april 2005
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr